sobota, 4 stycznia 2014

Taki był mój miniony rok - podsumowanie roku 2013

Komentarzy : 16


Ciężko mi podsumować cały rok na blogu, bo miałam kilka wzlotów i upadków. Początek ubiegłego roku zaczął się dobrze, ale na wiosnę zupełnie porzuciłam bloga, by powrócić tu jesienią. Nawet po tygodniowej przerwie, która właśnie miała miejsce ciężko było mi usiąść przed laptopem, wejść na bloga i cokolwiek napisać. Taka już jestem, bardzo szybko tracę zapał. Każda rzecz, za którą się biorę prędzej czy później odchodzi w zapomnienie. Ten blog, to coś, co udało mi się realizować najdłużej. Na pewno w dużej mierze zawdzięczam to Wam, bo wiem, że zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał to przeczytać.Statystyki mówią same za siebie. Każdy nowy obserwator czy komentarz dawał i wciąż daje mi wiele radości. Z miesiąca na miesiąc jest Was tutaj coraz więcej. W ostatnich miesiącach przekroczyłam już nawet 5 tyś UU. Dla mnie to ogromna liczba czytelników, bo gdy zakładałam bloga nie sądziłam, że ktokolwiek będzie chciał go czytać. A czytacie i komentujecie. Dziękuję! Również dzięki blogowi poznałam masę świetnych osób. Najpierw dzięki Trójmiejskim Blogom poznałam cudownych ludzi z Gdańska, później na Blog Forum Gdańsk miałam okazję porozmawiać z blogerami, których od dawna obserwuję. W grudniu wybrałam się do Warszawy, na Blogowigilię. 


Wykupiłam niedawno własną domenę i zmieniłam adres bloga. Ten o wiele bardziej mi się podoba. Wahałam się nad końcówką .com, ale doszłam do wniosku, że ta bardziej pasuje. Na ten rok życzyłabym sobie kontynuacji tego, co zaczęłam robić na blogu. Chcę pisać tak często, jak robiłam to pod koniec minionego roku. A jeśli znajdę czas, nawet częściej. Cały czas będę pracować nad zdjęciami i treścią bloga, tak aby stawał się on coraz przyjemniejszy dla oka. Chciałaby też dokończyć wszystkie rozpoczęte na blogu tematy i serie a później spójnie je skatalogować. Oczywiście chciałaby też, żeby przybywało mi wyświetleń i obserwatorów, ale nie jest to najważniejsze. Nie wiem jeszcze w jakim kierunku rozwinie się tematyka bloga, ale zawsze będzie ona zgodna z moimi zainteresowaniami. 
Poza tym, znów chciałabym znaleźć się wśród uczestników Blog Forum Gdańsk i innych spotkań blogerów. 


Zdjęcia - Instagram - http://instagram.com/imkarolina/. Zapraszam do obserwowania mojego profilu ;) 

16 komentarzy :

 1. bardzo ładne zdjęcia, życzę Ci, aby w tym roku przybyło Ci czytelników i żebyś nie straciła nigdy zapału do pisania ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie pozostaje mi nic tylko życzyć powodzenia i wytrwałości w blogowych postanowieniach! :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, ze byłaś na Blog Forum!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pisz, bądź tu i nie zmieniaj się! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia w realizacji celów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. powodzenia w realizacji blogowych planów! piękny uśmiech na wszystkich zdjęciach :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne podsumowanie ;) Zazdroszczę wizyty na Blog Forum ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. życzę wytwalości w realizowaniu planów :)

  OdpowiedzUsuń
 9. W takim razie życzę Ci zapału w blogowaniu ;)
  PS. Wybrałaś świetne zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 10. Oby nowy rok był jeszcze lepszy! Życzę wytrwałości. : )

  OdpowiedzUsuń

Proszę nie zostawiać linków nie mających związku z tematem wpisu. Komentarze takie uznawane są za SPAM i usuwane.

Instagram

Śledź mnie mailowo

Obserwatorzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.

- Copyright © OjKarola.pl - blog lifestylowy -