środa, 16 października 2013

Pokaz Mody Trójmiejskiej po raz drugi - tym razem ze mną na wybiegu!

Komentarzy : 12

Jeśli śledzicie mój fanpage, to wiecie, że w czwartek 10.10 po raz pierwszy w życiu przeszłam się po wybiegu sopockiego Klubu Atelier. Jeśli nie śledzicie, to właśnie się o tym dowiadujecie. 

Studentki z Politechnika Fashion po raz drugi zorganizowały Pokaz Mody Trójmiejskiej. Ideą przedsięwzięcia jest pokazanie stylu osób mieszkających w Trójmieście. Początkowo, na wybiegu mieli znaleźć się głównie modni studenci, ale uwagę dziewczyn zwrócili również ciekawie ubrani licealiści i grono uczestników zostało rozszerzone. Poszukiwania modnych osób trwały kilka dni w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. 


Fejsbukowicze, poprzez lajkowanie wybrali 13 najciekawszych ich zdaniem stylizacji. W tym moją. 

Pokaz, tak jak pół roku temu składał się z dwóch części. Pierwszą była stylizacja własna, czyli po porostu zaprezentowanie własnego stylu. W drugiej części wyszliśmy w ciuchach marki EVC DESIGN. Ewa i Dominik projektują ciuchy kolorowe, pełne życia i energii. Mi trafił się wyjątkowo energiczny zestaw. Składał się z kredkowej bluzy i tiulowej spódniczki.  Przygotowania do pokazu zaczęły kilka godzin wcześniej. Najpierw dostałam się w ręce fryzjerki z Trendy Hair. Makijażem zajęły się sympatyczne dziewczyny z Pomorskiej Szkoły Wizażu. Oczywiście mimo narzuconego z góry looku musiałam postawić na swoje i pomalować usta na czerwono. 


Jak widać walczę ze swoją mimiką. Prawie mi się udało mieć normalny wyraz twarzy (jestem na pierwszym zdjęciu). Przed samym wyjściem miałam lekką tremę, w końcu tam byli ludzie! I mieli się patrzeć! I co gorsza robić zdjęcia! Podczas pokazu EVC DESIGN mogliśmy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. A muzyka i nasze ubrania doskonale do tego pasowały. 


Wiem, że moja figura daleka jest od figury modelki, ale chodziło tutaj o dobrą zabawę. A modelką i tak nie zostanę, jestem za niska :D. 
Głównej organizatorce, Pauli, należą się wielkie oklaski. Zorganizowanie pokazu mody to duże wyzwanie a jej sie to udało. 


Zdjęcia: TGphotography

Zapraszam również na mój Instagram

12 komentarzy :

 1. Ale świetne!
  Wyglądałaś super ;) nie trzeba mieć figury i wzrostu modelki żeby fajnie prezentować się na wybiegu. Ciekawa przygoda, aż zazdroszczę :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajnie wyglądasz :) !

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie wyglądasz, a każdy ma jakieś tam mankamenty. Wystarczy je dobrze ukryć ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna zabawa to najważniejsze :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Byłam, widziałam, a raczej PODZIWIAŁAM :)) widać było, że świetnie się tam bawisz! aż uśmiech cisnął się na usta widząc Ciebie podtańcowującą na wybiegu! :))

  OdpowiedzUsuń
 6. taki event ma przynosic duzo fun'u, ciesze sie, ze sie udalo :) i dzieki za mile slowa :**

  OdpowiedzUsuń

Proszę nie zostawiać linków nie mających związku z tematem wpisu. Komentarze takie uznawane są za SPAM i usuwane.

Instagram

Śledź mnie mailowo

Obserwatorzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.

- Copyright © OjKarola.pl - blog lifestylowy -