niedziela, 9 marca 2014

10 ciekawych miejsc w Internecie - czyli polecane linki

Komentarzy : 10


Mam dla was 10 linków w fajne miejsca! Zazwyczaj zbieram je dla siebie w Pocketcie, ale czemu miałabym się nimi nie dzielić? Nie wymyśliłam jeszcze nazwy dla tej serii wpisów, jak macie pomysł to piszcie. A mój mózg jeszcze nie działa, bo dzień kobiet obchodziłam tak, jak powinno się to robić - na bogato. 


1. 52 Lists project - bardzo ciekawy projekt, polegający na cotygodniowym tworzeniu list ulubionych rzeczy. Jednego tygodnia spisujesz swoje ulubione słowa, innego płyty a kolejnego miejsca, które chciałabyś zobaczyć. Ja uwielbiam robić listy, dlatego od stycznia, co tydzień robię nową. 

2. Najwęższy dom świata - który znajduje się w Warszawie. W najszerszym miejscu ma tylko 125 cm, więc zdecydowanie nie jest to miejsce dla ludzi z klaustrofobią. Ale wygląda całkiem przytulnie. 

340 najgorszych okładek książek - same pomysły na niektóre z tych książek wydają mi się już nieco dziwne. Osobiście urzekł mnie mężczyzna, który wszystkiego, co wie o kobietach dowiedział się od swojego traktora. 

4. Błędy w makijażu - jak je naprawić? Mi też zdarza się czasem nałożyć za dużo różu i szczerze mówiąc nigdy nie wiedziałam jak mam to naprawić. Zazwyczaj tarłam policzki ręką lub (o zgrozo!) rękawem aż trochę zeszło. 

5. Co i za ile zjada przeciętna rodzina tygodniowo? Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ale podejrzewam, że najbliżej mi do rodziny z Bośni, jeśli chodzi o wybierane produkty. 

6. Sposób na odświeżenie swojego kalendarza. Filmik jest po niemiecku i kompletnie nic nie rozumiem, ale nie trzeba rozumieć, wystarczy popatrzeć. 

7. Infografika pokazująca jak skomponować idealny koktajl. Tydzień temu kupiłam sobie blender i od tej pory żywię się jak małe dziecko  - owocowymi papkami. Ale uwielbiam koktajle i nic na to nie poradzę. W dodatku wrzucam je na swój instagram - lajki mile widziane :D 

8. Zaczął się nowy semestr (dlatego między innymi jest mnie ciut mniej na blogu) a zamierzam uczyć się regularnie, więc wygrzebałam wpis Andrzeja o tym, jak się uczyć. Moje metody nie zawsze skutkują, może jego darzą radę. 

9. 15 smakowitych sposobów na wykorzystanie pesto. Lubicie pesto? Bo ja uwielbiam, ale do tej pory dodawałam je tylko do makaronu z kurczakiem. 

10. I piosenka, która ostatnio za mną chodzi:
Dajcie znać, jeśli coś się Wam spodobało. Zapisz się do Newslettera!

10 komentarzy :

 1. te okładki książek są bardzo inspirujące :D nie wiedziałam, że koty malują. może spróbuję ze swoim psem :D

  OdpowiedzUsuń
 2. idę zwiedzać :D Szczegolnie traktor mentor wiedzy o kobietach mnie zainteresował :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałam kiedyś cały program o tym najwęższym mieszkaniu świata. Nie mam klaustrofobii, ale coś czuję, że po godzinie w tym miejscu bym jej dostała ^^
  PS. Camera Obscura ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Napewno za chwilę obejrzę film po niemiecku jak odnowić swój kalendarz - coś dla mnie. Niedawno wróciłam z kursu jezyka niemieckiego

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również w tym semestrze postanowiłam spiąć pośladki! Mam w planach zaliczyć laboratoria we wcześniejszych terminach, czas pokaże co z tych planów wyjdzie ;-)
  Anomalia

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawe linki już zaczęłam je przeglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Okładki książek najbardziej interesujące :)

  OdpowiedzUsuń
 8. o koktajle :) kto ich nie lubi :P ja właśnie zastanawiam się nad kupnem blendera :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja też zaczęłam sezon na koktajle <3

  OdpowiedzUsuń

Proszę nie zostawiać linków nie mających związku z tematem wpisu. Komentarze takie uznawane są za SPAM i usuwane.

Instagram

Śledź mnie mailowo

Obserwatorzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.

- Copyright © OjKarola.pl - blog lifestylowy -